progressive.shagoresamumkathridred.info

consider, that you are not right..

Category: DEFAULT

Dy Motra, Një Frajer - Adelina* - Mbretëreshë E Robëreshë

7 Replies to “ Dy Motra, Një Frajer - Adelina* - Mbretëreshë E Robëreshë ”

 1. Mezile says:
  Adelina Ismajli e lindur në Prishtinë më 15 Dhjetor , këngëtare dhe aktore nga progressive.shagoresamumkathridred.infoinfo këngëtareve me te suksesshme ku për veç kësaj, njihet edhe në vendet të tjera shqiptare Shqipëri, Maqedoni dhe Mal të progressive.shagoresamumkathridred.infoinfo filluar të këndoj qysh në moshën fëmijërore, atëherë këndonte këngë .
 2. Dorn says:
  Adelina Ismaili lyrics with translations: Amaneti, Skenderbe, Shota, Trimit Tim, Lavdi, Ushtari im, Dy motra një frajer, Mos Me Ndal.
 3. Sacage says:
  Discover releases, reviews, credits, songs, and more about Adelina* - Mbretëreshë E Robëreshë at Discogs. Complete your Adelina* collection.5/5(1).
 4. Zolonos says:
  Gjithqka per Ju ketu,Muzike,video,mesime,humor,te gjithe Artistet Shqiptar-Kosovar,Humor nga me te ndryshmit,shkarkime mp3,chat,Video meso gjuhen angleze Vizitoni tere faqen per me .
 5. Daikazahn says:
  Godine , Ismajlijeva izdaje deveti album Mbretereshë e robëreshë. Zapažena pesma sa albuma je Dy motra, një frajer, duet sa sestrom Zanfinom. Pevala je kao gost na koncertu turskog pevača Ibrahima Tatlisesa, pred ljudi u Stadionu Priština. Za pesme sa novog albuma, Adelina je na „Žurmi“ dobila nagrade „Najbolji duet.
 6. Aralabar says:
  Sep 02,  · Teksti dhe videoklipi i kenges Dy Motra Nje Frajer nga Adelina Ismajli, Adelina Ismaili, Adelina Ismajili. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare/5(30).
 7. Nisho says:
  1 Mbretereshe E Robereshe Adelina Ismaili 2 Dy Motra Nje Frajer Adelina Ismaili & Zanfina 3 Vetem Per Ty! Adelina Ismaili 4 Trendafil Me Ere Adelina Ismaili 5 Heroi I Tragjedise Adelina Ismaili 6 Nga Zeroja Ne Fitore Adelina Ismaili 7 Hiqni Maskat Adelina Ismaili 8 Kur Femra Hakmerret Adelina Ismaili 9 Kaos I Yti Adelina Ismaili 10 Kangen Ma /5(22).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *